ОТЛИЧНИ И МНОГО ДОБРИ ОЦЕНКИ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО „СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ"

 


Йоанна Йорданова Гудалова - СУ "Свети княз Борис I", Асеновград - Отличен (5,80) 


Гергана Кирилова Арабаджиева - СУ "Свети княз Борис I", Асеновград - Отличен (5,70) 


Иван Василев Чорлев - ФЕГ -  Отличен (5,60) 


Дафинка Славчева Делибашева - НТГ - Отличен (5,60) 

 


Гергана Робертова Скелинова - НТГ - Мн. добър (4,90) 

 

Оценки от Националното състезание по български език и литература проведено на 18.02.2017 г.

 

номер по ред Име, презиме и фамилия Населено място на училището оценка
1 Надежда Николаева Чалъмова Пловдив отличен 6.00
2 Илияна Илиева Аризанова Гр. Пловдив отличен 6.00
3 Велика Кръстева Златинова Бургас отличен 5.90
4 Теодора Пеева Гюллева Пловдив отличен 5.90
5 Цветелина Кирилова Кирилова Пловдив отличен 5.90
6 Лазар Александър Стойчев  Пловдив  отличен 5.90
7 Деметриа Станиславова Танева град Белово отличен 5.90
8 Елена Антонова Джоглева Пловдив отличен 5.90
9 Никол Николаева Павлова Пловдив отличен 5.90
10 Вяра Георгиева Желева Пловдив отличен 5.80
11 Димитър Иванов Гъдев  Пловдив отличен 5.80
12 Златомира Георгиева Минкова гр. Пловдив отличен 5.80
13 Кристина Георгиева Георгиева Пловдив  отличен 5.80
14 Кристина Румянова Стоянова Пловдив отличен 5.80
15 Николета Станимирова Бангеева Гр. Пловдив отличен 5.80
16 Румяна Димитрова Моллова Пловдив отличен 5.80
17 Весела Бойкова Коджабашева Пловдив отличен 5.70
18 Виктория Рангелова Стоянова Гр. Пловдив  отличен 5.70
19 Виолета Руменова Даскалова Град Пловдив отличен 5.70
20 Елка Тодорова Чолакова Пловдив отличен 5.70
21 Ивелина Колева Колева Пловдив отличен 5.70
22 София Василева Василева гр. Пловдив отличен 5.70
23 Виктория Сотирова Сасова гр.Пловдив отличен 5.60
24 Екатерина Георгиева Маркелова гр.Пловдив отличен 5.60
25 Елена Стоянова Матакова Гр. Пловдив отличен 5.60
26 Златка Росенова Данчева Пловдив отличен 5.60
27 Любинка Даниелова Станчева гр. Пловдив отличен 5.60
28 Малвина Иванова Лесова Пловдив отличен 5.60
29 МАРИНА ПЕТРОВА САВОВА гр. ЕТРОПОЛЕ отличен 5.60
30 София Кирилова Вълева Пловдив отличен 5.60
31 Станимир Любомиров Маринчешки Пловдив отличен 5.60
32 Теодора Станимирова Славова Пловдив отличен 5.60
33 Христина Любомирова Тоточева Пазарджик отличен 5.60
34 Боряна Пламенова Николова  Гр.Пловдив отличен 5.50
35 Валентин Мирославов Беларев Пловдив отличен 5.50
36 Виктория Георгиева Андонова Пловдив отличен 5.50
37 Гергана Георгиева Кючукова  гр. Пловдив отличен 5.50
38 Даниела Иванова Станчева  гр. Пловдив  отличен 5.50
39 Иван Трайков Гъдев град Пловдив отличен 5.50
40 Михаела Христева Чучева Пловдив отличен 5.50
41 Таня Георгиева Паунова Гр.Пловдив отличен 5.50
42 Александър Атанасов Пенцов Пловдив мн.добър 5.40
43 Ваня Тихомирова Митева Димитровград мн.добър 5.40
44 Василена Стоянова Стоянова Пловдив мн.добър 5.40
45 Диана Руменова Клименкова Пловдив мн.добър 5.40
46 Елена Георгиева Ангелова Хасково мн.добър 5.40
47 Мирела Рубинова Хаджиева гр. Смолян мн.добър 5.40
48 Селен Себахтин Мурад Хасково мн.добър 5.40
49 Симона Миткова Кенанска гр.Пловдив мн.добър 5.40
50 Станислава Атанасова Михайлова  Гр. Пловдив  мн.добър 5.40
51 Теодора Илиева Байрева Пловдив мн.добър 5.40
52 Цветелина Запринива Рибарова Град Пазарджик мн.добър 5.40
53 Ани Асенова Спасова гр. Пазарджик мн.добър 5.30
54 Георги Стоилов Меретев Пловдив мн.добър 5.30
55 Лия Василева Златева Бургас мн.добър 5.30
56 Пламена Георгиева Георгиева  Димитровград  мн.добър 5.30
57 Габриела Валентинова Вълчева Свиленград мн.добър 5.20
58 Маргарита Пенчева Донева Пловдив мн.добър 5.20
59 Мария Валериева Бойчева Плевен мн.добър 5.20
60 Милица Лука Шиндарова  Стара Загора  мн.добър 5.20
61 Моника Здравкова Арменкова гр. Пловдив мн.добър 5.20
62 Силвия Стоянова Драганова Пловдив мн.добър 5.20
63 Йосиф Георгиев Шопов  Пловдив  мн.добър 5.10
64 Ралица Стоянова Бинева Бургас мн.добър 5.10
65 Ани Мирославова Славова Димитровград мн.добър 5.00
66 Илия Цветанов Пловдив мн.добър 5.00
67 Стиляна Стефанова Николова Пловдив мн.добър 5.00
68 Димитър Славеев Апостолов Пловдив мн.добър 4.90
69 Жаклин Драгомирова Жекова Пловдив мн.добър 4.90
70 Марина Христова Пенкова Хасково мн.добър 4.80
71 Николина Господинова Петкова Димитровград мн.добър 4.80
72 Елена Ангелова Кръстева гр.Пловдив мн.добър 4.60
73 Любослав Маринов Стоев Хасково мн.добър 4.60
74 Валентин Асенов Чавдаров Град Хасково мн.добър 4.50
75 Айлен Енвер Дурмуш Кърджали добър 4.40
76 Габриела Борислава Борисова Град Димитровград добър 4.40
77 Даниел Йорданов Искрев гр.Казанлък добър 4.40
78 Николета Николаева Георгиева Димитровград добър 4.40
79 Гергана Тихомирова Андонова  Хасково добър 4.30
80 Иван Георгиев Узунов Пловдив добър 4.30
81 Иванка Георгиева Екова Пазарджик добър 4.20
82 Вълко Валентинов Вълков град Хасково добър 4.00
83 Любомира Калинова Георгиева Димитровград  добър 4.00
84 Силвия Мариянова Петрова гр.Видин добър 4.00
85 Галина Андреева Желязкова Димитровград добър 3.90
86 Роуз-Мари Цветанова Георгиева Видин добър 3.70
87 Петър Тодоров Тодоров гр.Пловдив добър 3.60
88 Теодора Петрова Динева гр.Асеновград среден 3.40
89 Веселина Даниелова Борисова Димитровград слаб 2.00
90 Гергана Димитрова Лазарова град Пазарджик слаб 2.00
91 Ася Живкова Ламбрева гр. Пловдив не се явила
92 Богомил Петков Мандажиев Пазарджик не се явил
93 Бояна Бойкова Желева Пловдив  не се явила
94 Габриела Маринова Тодоранова Пловдив не се явила
95 Георги Георгиев Ханъмов Пловдив не се явил
96 Десислава Христова Калайджиева  Пловдив не се явила
97 Диана Тончева Георгиева гр. Смолян не се явила
98 Елеонора Ангелова Ангелакова Пловдив не се явила
99 Елица Владимирова Воденичарова Пловдив не се явила
100 Ива  Красимирова Крушкова Пловдив не се явила
101 Ивана Атанасова Генева гр. Пловдив не се явила
102 Иванна Ангелова Иванова град Пловдив не се явила
103 Йорданка Измирова Пловдив не се явила
104 Мари Георгиева Райчева Пловдив не се явила
105 Мария Цветелинова Иванова  Гр. Пловдив  не се явила
106 Нели Георгиева Доева Гр.Пловдив не се явила
107 Нехат Азис Мустафа Хасково не се явил 
108 Никола Веселинов Маджаров гр Пловдив не се явил
109 Петър Димов Демирев Казанлък не се явил
110 Пламена Красимирова Чотова Пловдив не се явила
111 Светлина Пенкова Божилова Пловдив не се явила
112 Симона Валентинова Ирмова Пловдив не се явила
113 Теодора Гр. Пловдив не се явила
114 Теодора Ангелова Ненова Пловдив не се явила
115 Христина Валентинова Татарова Пловдив не се явила

 

Според получените точки класирането на първите пет позиции е следното:
1.Надежда Николаева Чалъмова
2.Илияна Илиева Аризанова
3.Велика Кръстева Златинова
4.Теодора Пеева Гюллева и Цветелина Кирилова Кирилова
5.Лазар Александър Стойчев 
 
Благодарим на явилите се зрелостници за участнието в Националното състезание! Получилите оценка отличен /от 5.50 до 6.00/ ще могат да се запишат като студенти в избраните от тях сред посочените специалности във Филологическия факултет на Пловдивския университет. За подробности, свързани със сроковете за записване, можете да следите информацията за КСК на сайта на Пловдивския университет